KAVOS PRENUMERATA

 

Jau netrukus visas mūsų kavas bus galima užsisakyti prenumeratos principu. Kaip tai veiks?

  1.  Išsirinksite kavą, pakelio dydį, malimo tipą - kaip įprastai tai atliekate

  2. pasirinksite ne pirkimo, o prenumeratos funkciją produkto puslapyje

  3. gausite 10% nuolaidą kavai visu prenumeratos laikotarpiu

  4. pirmąją kavos siuntą gausite per 2-3 dienas nuo užsakymo, kaip įprastai. Kitos siuntos Jus pasieks kas mėnesį, visuomet antrą mėnesio savaitę.

Prenumerata neturės galiojimo laiko, ir galėsite ją bet kada nutraukti. Prenumeratos nutraukimo sąlygos: 

  1. Pirkėjas kavos prenumeratą gali nutraukti susisiekus el. p. labas@gday.lt arba tel.nr. +37067256994. Tokiu atveju, prenumerata nedelsiant nutraukiama ir lėšos nuo Pirkėjo sąskaitos nebenurašomos. Lėšos už nurašymus, atliktus iki Pardavėjo informavimo momento, nėra grąžinamos. Produktai pristatatomi už visus apmokėtus mėnesius.

  2. Produktui pasibaigus, prenumeratą nutraukti gali ir Pardavėjas. Pardavėjas privalo informuoti Pirkėją apie nutraukiamą prenumeratos galiojimą ir grąžinti sumokėtas lėšas už visus mėnesius, kai paslauga nėra teikiama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo kavos prenumeratos nutraukimo dienos.


 

KAVOS SKONIŲ PRENUMERATA

Kavos skonių prenumerata - tai paslauga norintiems kaskart ragauti vis kitą kavą ir taip labiau prisiliesti prie kavos pasaulio.

 

Kavos skonių prenumerata – tai vienkartinio atsiskaitymo paslauga, kur Pardavėjas numatytu grafiku pristato Prekę tuo pačiu gavėjo adresu. Šios paslaugos trukmė – 4 mėnesiai ir ji nėra pratęsiama. 

Daugiau apie kavos skonių prenumeratą sužinoti ir ją įsigyti galite čia

202204-Gday-kavos-pakelis (1 of 15).jpg