64060d797c9f15d23e737ee4-a2YCquXB0ZwJAY2ZPRhyLiawm2FxcegrPMZe65dVR8cuPCmLf5
top of page

PRIVATUMO POLITIKA

GDAY.LT EL.PARDUOTUVĖS PRIVATUMO IR DUOMENŲ TVARKYMO POLITIKA 

Šios Privatumo ir Prekių pirkimo elektroninėje Parduotuvėje www.gday.lt taisyklės sudarytos siekiant užtikrinti Jūsų ir elektroninėje Parduotuvėje www.gday.lt prekes parduodančios MB Geros dienos kava teises, nustatyti abiejų šalių pareigas, atsakomybę, asmens duomenų apsaugos taisykles, ir kitas su prekių pirkimu bei pardavimu Parduotuvėje susijusias nuostatas. 

Mes gauname, renkame ir saugome bet kokią informaciją, kurią įvedėte mūsų svetainėje www.gday.lt arba pateikiate mums kitu būdu. Kai atliekate operaciją mūsų svetainėje, kaip proceso dalį renkame jūsų pateiktą asmeninę informaciją, įskaitant asmenį identifikuojančią informaciją (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, adresas); mokėjimo informaciją ir komunikaciją (komentarai, atsiliepimai, produktų apžvalgos, rekomendacijos).

Paspausdamas mygtuką „Užsakyti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis sutinka pateikti Pardavėjui savo asmens duomenis bei neprieštarauja, kad jo pateiktus asmens duomenis Pardavėjas tvarkytų Pirkėjo identifikavimo, sutarčių sudarymo, vykdymo (internetinės prekybos) bei tiesioginės rinkodaros tikslais.

Be to, mes naudojame programinės įrangos įrankius, kad įvertintume ir rinktume nesuasmenintą seanso informaciją, įskaitant puslapio atsako laiką, apsilankymų tam tikruose puslapiuose trukmę, puslapių sąveikos informaciją ir metodus, naudojamus naršant iš puslapio.

 

Tokią neasmeninę ir asmeninę informaciją renkame šiais tikslais:

 1. Teikti ir įvykdyti Paslaugas;

 2. Teikti savo Vartotojams klientų aptarnavimo paslaugas bei techninę pagalbą;

 3. Kad galėtume susisiekti su mūsų Lankytojais ir Vartotojais su bendrais arba asmeniniais su paslaugomis susijusiais pranešimais ir reklaminiais pranešimais;

 4. Kurti apibendrintus statistinius duomenis ir kitą apibendrintą ir (arba) numanomą Neasmeninę informaciją, kurią mes arba mūsų verslo partneriai galime naudoti teikdami ir tobulindami savo atitinkamas paslaugas;

 5. Laikytis visų galiojančių įstatymų ir taisyklių.

 

Galime susisiekti su jumis, kad praneštume apie jūsų paskyrą, išspręstume su paskyra susijusius trikdžius, išspręstume ginčą, surinktume mokesčius ar mokėtinas lėšas, klaustyme jūsų nuomonės apklausos būdu, atsiųsdami naujienas apie mūsų įmonę arba, jei reikia. susisiekti su jumis, kad būtų įgyvendinta mūsų Vartotojo sutartis, taikomi nacionaliniai įstatymai ir bet kokia sutartis, kurią galime turėti su jumis. Šiais tikslais galime susisiekti su jumis el. paštu, telefonu, tekstinėmis žinutėmis ir paštu.

 

Asmens duomenų tvarkymas

 1. Klientui užsakant prekes elektroninėje Parduotuvėje registracija nėra reikalinga, tačiau tinkamam užsakymo įvykdymui reikalinga pateikti tokius asmens duomenis kaip vardas, pavardė, elektroninis paštas, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numeris ir kiti užsakyme nurodyti duomenys.

 2. Klientas patvirtina, kad jis žino apie savo teisę atsisakyti pateikti savo asmens duomenis, tačiau supranta, kad asmens duomenys yra reikalingi ir būtini prekių užsakymo įvykdymui, o Klientui nepateikus tokių duomenų ir nesutikus, užsakymas nebus įvykdytas.

 3. Kliento asmens duomenys, nurodyti 1. punkte, renkami ir tvarkomi elektroninės prekybos tikslu (apdoroti prekių užsakymus, išrašyti finansinius dokumentus, išspręsti klausimus, susijusius su prekių pristatymu ir perdavimu, įvykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus).

 4.  Kliento bei kitų www.gday.lt internetinės svetainės lankytojų asmens duomenys tvarkomi ir saugomi ne ilgiau, nei tai reikalinga šiose Taisyklėse nurodytais tikslais.

 5. Pardavėjas asmens duomenų tvarkymui taiko saugos ir tvarkymo reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir Europos Sąjungos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente.

 6. Pardavėjas imasi atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintų visų tvarkomų asmens duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, ir nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

 7. Klientas bei kiti www.gday.lt internetinės svetainės lankytojai turi šias teises, susijusias su asmens duomenimis:

  1. prašyti, kad Pardavėjas leistų susipažinti su duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą;

  2. teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi;

  3. teisę gauti savo asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu (teisė į duomenų perkeliamumą);

  4. teisę atšaukti sutikimą;

  5. teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

 8. Klientas bei kiti www.gday.lt internetinės svetainės lankytojai gali pasinaudoti šiomis savo teisėmis kreipdamiesi į Pardavėją el. paštu labas@gday.lt.

 

 

Mūsų įmonė yra Wix.com platformoje. Wix.com suteikia mums internetinę platformą, kuri leidžia jums parduoti savo produktus ir paslaugas. Jūsų duomenys gali būti saugomi per Wix.com duomenų saugyklą, duomenų bazes ir bendras Wix.com programas. Jie saugo jūsų duomenis saugiuose serveriuose su ugniasiene.

Visi Wix.com siūlomi ir mūsų įmonės naudojami tiesioginių mokėjimų kanalai atitinka PCI-DSS nustatytus standartus, kuriuos tvarko PCI saugumo standartų taryba, bendrai sukurta pagrindinių atsiskaitymo prekių ženklų: Visa, MasterCard, American Express, Discover ir pan. PCI-DSS reikalavimai padeda užtikrinti saugų mokėjimo kortelės informacijos tvarkymą mūsų parduotuvėje ir jos paslaugų teikėjams.

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

 

Pasiliekame teisę bet kada keisti šią privatumo politiką, todėl prašome ją dažnai peržiūrėti. Pakeitimai ir patikslinimai įsigalios iš karto po jų paskelbimo svetainėje. Jei atliksime esminių šios politikos pakeitimų, pranešime jums čia, kad ji buvo atnaujinta, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame bei kokiomis aplinkybėmis, jei tokių yra, ją atskleidžiame.

Jei norite: gauti, pataisyti, pakeisti ar ištrinti bet kokią mūsų turimą asmeninę informaciją apie jus, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu labas@gday.lt.

bottom of page